Servis RC modelů

servisRC model?

Servis RC modelů Brno.


Provozujeme servis RC modelů téměř všech značek. Nebo alespoň těch zanček, na které jsou dostupné náhradní díly.

Celková cena za opravu RC modelu se skládá z těchto položek

- cena náhradních dílů
- první hodina práce 300Kč
- každých dalších 20 minut 100Kč
- cena poštovného (pokud si necháte model zaslat zpět poštou)Provozujeme také eshop MojeRC.cz
Mnoho zajímavých informací nadete také na webu VyberDron.cz kde najdete mnoho recenzí RC modelů.

značka 
typ modelu
hledaný výraz
  

Náhodně vybrané závady RC modelů, které jsme opravovali:

amewi AM38

vytržený motor
Popis opravy: Diagnostika-na letadle byly špatně nasazeny vrtule. V obsahu krabice byly nalezeny puvodní vrtule viz foto. Které byly značně poničny. Vlivem nárazů do překážky. Tím to i byla zpusobena defomace zadní částí motoru. Vyvarujte sekáním vrtulí do překážek. při pádu ihned stáhně páku plynu. V rámci dobrých vztahů byla provedena výměna motorku zdarma.

eagle3 Nakladač

Menší z ovladačů ovládá buldozer neustále směrem dozadu a ovladač pípá.
Popis opravy: Knipl plynu u malého ovladače byl zaseklý ve spodní poloze. Napružení kontaktů potenciometru, seřízení pružinky plynu. Otestováno OK

_ostatní tanky Taigen tiger I

nejde kouř
Popis opravy: Diagnostika-vadný kouřový modul a hlavní řídící deska. Výměna kouřového modulu a řídící desky. Test-OK

WLtoys mini Driving

nejde nabíjet
Popis opravy: Diagnostika-vadná baterie. Výměna za novou. Test-ok

INTRUDER DRON
Popis opravy: 7.11 - domluva se zákazníkem. Zaplatí polovinu opravy. - vyměněný motorek Reklamace se zamítá. Model má běžné opotřebení motorů + poškození haváriemi. Možná pouze placená oprava. Diagnostika modelu: -nafouknutá baterie, nemá svoji kapacitu -PZ motoz KO -PP motor slabí výkon -LP+LZ motory - opotřebení -dron má dosekané vrtule

WLtoys ACROSS

po výměně motoru u nás nejede-zkontrolovat proč, udělat repas serva, předělat na střídavý motor+regulátor (čím výkonější tím lepší), nový vysílač+přijímač, zkontrolovat diferenciály, podívat se po nové kastli - defender, cenu zavolat
Popis opravy: Montáž,motoru,regulátoru, přijimače,uprava serva. Test-OK

MJX F-45 F645

vyměnit základovou desku + zakápnout tavnou. + ližiny
Popis opravy: výměna desky a ližin.

ISDT iSDT nabíječ P10

Nabíječ přestal fungovat, úplně zhasl. Závada vznikla při obsluze dle pokynů manuálu-nabíječ byla zapnutý, port CH1 v menu vypnutý, při spojení baterie do portu CH1 nabíječ zhasnul. Podle popisu specifikace výrobku, by měl nabíječ obsahovat ochrany ochrany nesprávné vstupní napětí,špatné zapojení, nevhodný akumulátor nebo jeho stav, nesprávná polarita na výstupu. Domníváme se, že jde o výrobní vadu výrobku. Prosím o vyřízení reklamace výměnou za nový kus, nebo opravu.
Popis opravy: Ch1 byl zákazníkem pravděpodobně přepólovaný, nabíječ nemá ochranu proti přepólování, jedná se o nesprávné zapojení, tj. nesprávné použití, na které se nevztahuje záruka. Vzhledem k chybnému popisku u zboží (chyba pouze v popisku, nikoliv v návodu k použití) "K bezpečnému provozu přispívá řada varovných hlášení – nesprávné vstupní napětí, špatné zapojení, nevhodný akumulátor nebo jeho stav, nesprávná polarita na výstupu atd." Výměna za nový kus.

Heng Long Tiger I

nejspíše utržený pastorek motoru, nejde jedna strana pásů
Popis opravy: oprava převodovky

Nine eagles Galaxy visitor 3

nelétá
Popis opravy: Diagnostika: vrtule dronu, nesou známky nárazu. Tím došlo k mechanickému poškození motorku. Vinou majitele.Nejedná se o reklamace. Reklamace se vztahuje na vady a skryté vady nikoliv na vady vzniklé zničením nebo opotřebením-reklamace neuznána. Stav přístroje se nevztahuje na záruční podmínky a smluvní postupy výrobce. Vzhledem k stávající dohodě o provedení opravy požádáme o schválení jedné z níže uvedených variant opravy. 1) oprava zařízení bude provedena za úhradu, pokud objednatel souhlasí se změnou v bodě od (limitu) ceny. Nová cena je stanovena na 530kč vč.DPH 2) Zařízení bude vráceno zpět bez opravy.Zhotovitel bude požadovat úhradu nákladů za diagnostiku v ceně 200kč vč DPH Žádáme, aby odpověď na tento návrh změn byla zaslána zpět (elektronickou poštou na e-mailovou adresu z tohoto e-mailu zaslána) Nejpozději do 5 pracovních dnů. S pozdravem MojeRc.

wpl wpl B-16

nejede motor
Popis opravy: Diagnostika-motor má opotřebované uhlíky tím nejede je nutné zakoupit nový motor. Záruka na motor trvá podobu 6 měsíců. Na díly podléhající běžnému opotřebení, jako např. akumulátory, motory, ložiska, převodovky apod., není možné uplatnit záruku. Dle § 2167 písm. b občanského zákoníku, ve kterém se výslovně uvádí, že záruka se nevztahuje na opotřebení způsobené obvyklým užíváním věci. Nelze zaměňovat pojem záruky s běžným opotřebením – životností částí výrobku. Cena opravy 587Kč. Budete si přát opravu?

Torro US Military truck 1/16

nejde motor
Popis opravy:

himoto 1:16 EX-16 pro truggy

špatný kontakt (regulátor)
Popis opravy: Diasgnostika-vadný regulátor. Výměna za nový. Test-OK

syma x5uw

netočí se motor
Popis opravy: Diagnostika-výměna motoru. Test-OK

amewi Race SUV Crawelr

občas nejde dozadu, občas na místo plynulého dojezdu po puštění ovladače směrem napřed se auto zastaví na místě, často auto po zapnutí jezdí samo, bez používaní ovladače který je v neutrální poloze.
Popis opravy: V ovladači nalezeny slabé baterie. Tímto dochází ke ztrátě signálu mezi vysílačem a ovladačem. Model pak vykazuje popisované závady. Test - s novými bateriemi. Vše funkční. Reklamace zamítnuta.