Servis RC modelů

servisRC model?

Servis RC modelů Brno.


Provozujeme servis RC modelů téměř všech značek. Nebo alespoň těch zanček, na které jsou dostupné náhradní díly.

Celková cena za opravu RC modelu se skládá z těchto položek

- cena náhradních dílů
- první hodina práce 300Kč
- každých dalších 20 minut 100Kč
- cena poštovného (pokud si necháte model zaslat zpět poštou)Provozujeme také eshop MojeRC.cz
Mnoho zajímavých informací nadete také na webu VyberDron.cz kde najdete mnoho recenzí RC modelů.

značka 
typ modelu
hledaný výraz
  

Náhodně vybrané závady RC modelů, které jsme opravovali:

NQD Land Buster

Nejede- Baterie zapojená konektorově v modelu.
Popis opravy: Diagnostika- Baterie podbitá, při převzetí modelu a kontrole. Zjíštěna baterie zapojena konektorově v modelu. Baterii je vždy nutno po jízdě odpojit a ihned nabít. Pokud se nechá baterie zapojena v modelu hrozí její podbiti. Test-baterie 2,7V jedná se o podbitou baterii. Na akumulátor je poskytována záruka dle zákona kryjící výrobní vady nového akumulátoru.Vzhledem k tomu,že správný postup při nabíjení a vybíjení a skladování je kriticky duležitý,a výrobce- dovozce přitom nemají žádnou kontrolu nad tím,jak sady uživatelem provozovány,nemohou garantovat přesný počet cyklu,který baterie během své životnosti dosáhne.Na opotřebení zpusobení běžným užíváním,nesprávným zacházením se záruka nevztahuje.Produkt má dvouletou záruku na defekt materialu a mechanické zpracování. Všechny s tím související poškození jsou z nároku vyloučeny.-Reklamace neuznána. Je možné zakoupit novou baterii za cenu 400Kč.vč DPH

Walkera

nelétá, převzata záloha na objednané díly 7000.
Popis opravy:

HB 1:18 crawler

Trvám nadále na reklamaci, vzhledem k tomu, že je v záruční lhůtě, není pravdou co tvrdíte v protokolu o vyřízení reklamace, sdělení zakazníkovi, jste v reklamaci neprokázali. V záruční lhůtě jste povinni dle zákona vrátit zákazníkovy cenu výrobku nebo bezplatně opravit, žádám tedy znovu, pokud výrobek nehcete vzít zpět, žádám o bezplatnou opravu, vzhledem k tom že jste povini v záruční době zajistit servis. Navrhuji aby věc byla posouzena soudním ználcem, pokud nedojde k uznání.
Popis opravy: Neuznáno-dodavatel zboží záručně neuznává. Dle předchozích vyjádření. V rámci dobrých vztahu vám byla od nás celá přední náprava vyměněna bezplatně.

syma X20

nelétá, viz dopis
Popis opravy: Diagnostika-vrtule špatně nasazeny. Vrtulky nasazeny dle obráskoveho manualu.Test létá.

Htoys bagr 1550

nefunkční,nepáruje se
Popis opravy: Bagr je neopravitelný. Vrácení peněz nebo výměna zboží za jiné.
Walkera 1A

Walkera 1A

vyměnit hlavní ozubené kolo, seřídit vyzkoušet
Popis opravy: Bylo nutné vyměnit hlavní hřídel a ozubené kolo dodané zákazníkem a zároveň hlavní příčnou hřídel a stabilizační tyčku, vrtulník byl kompletně seřízen a vyzkoušen, chod serv, stopa listů, úhel náběhu listů.

ostatní baterie

bez kapacity
Popis opravy: Baterie neuznána.Na akumulátor je poskytována záruka dle zákona kryjící výrobní vady nového akumulátoru.Vzhledem k tomu,že správný postup při nabíjení a vybíjení a skladování je kryticky duležitý,a výrobce- dovozce přitom nemají žádnou kontrolu nad tím,jak sady uživatelem provozovány,nemohou garantovat přesný počet cyklu,který baterie během své životnosti dosáhne.Na opotřebení zpusobení běžným užíváním,nesprávným zacházením se záruka nevztahuje.Produkt má dvouletou záruku na defekt materialu a mechanické zpracování. Všechny s tím související poškození jsou z nároku vyloučeny.-Reklamace neuznána.
SanHuan thunder

SanHuan thunder

utržená vrchní část hřídele
Popis opravy: byla vyměněna vrchní část rotoru

DJI Phantom 2

po zmáčknutí tlačítka go home dron samovolně odletěl do stromu a došlo k poškození gimbalu
Popis opravy: Zjištěné vady: Mechanické poškození. Vyjádření zahraničního servisu výrobce: no warranty - crashed // after repair/replacement, faulty unit or parts will not be returned. Chyba manipulace, výrobní vada nezjištěna. Produkt má dvouletou záruku na defekt materiálu a mechanické zpracování. Na opotřebení způsobené běžným užíváním, nesprávným zacházením se záruka nevztahuje. Všechny s tím související poškození jsou z nároku vyloučeny. Nutná oprava / výměna poškozených částí: Phantom 2 Vision Plus 2003 Servo Motor-Pitch (Lengthening 1.6mm), Phantom 2 Vision Plus 2003 Servo Motor-Roll (Strengthening), Pitch Gimbal ESC Board V2, Phantom 2 Vision Plus Roll Gimbal ESC Board V2, Phantom 2 Vision Plus Upper Cover Kit of Aircraft, Part3 Phantom 2 Vision Plus WI-FI Video link Module, 2x Repair Service Fee, freight. Stav přístroje se neslučuje se záručními podmínkami a smluvními postupy výrobce. Vzhledem ke stávající Dohodě o provedení opravy Vás žádáme o odsouhlasení jedné z níže uvedených variant opravy: 1) Oprava zařízení bude provedena za úhradu, kdy objednatel souhlasí se změnou v bodě odhad (limit) ceny. Nová cena je stanovena na: 11 785 Kč vč. DPH. 2) Zařízení bude vráceno zpět bez opravy. Žádáme, aby odpověď na tento návrh změny byla zaslána zpět (elektronicky na e-mailovou adresu brno@mojerc.cz do 5 pacovních dnu. S pozdravem MojeRc

Double Horse FT009

nejede
Popis opravy: Diagnostika- motor silně orezlý, z oxidované konektory. Servo konektory a servo silně z oxidované, nutno vyměnit servo. Baterie nafouklá. Lodku je potřeba vždy při jízdě řádně vysusit vytřít hadříkem. Reklamace se neuznává. Lodku vám můžeme opravit za 500kč. Kdy se vymění servo a konektory. Pak ještě zvážit zakoupení nové baterie. Takto nafouklá baterie již nemusí mít správnou kapacitu a neměla by se již používat.

Phantom 6010 Phantom 6010

nejde nabít, vrtulník nemá sílu letět, nabíjeno z ovladače
Popis opravy: výměna motoru k vrchnímu rotoru.

Torro Tiger I

jeden pás jde podstatně pomaleji, špatný regulátor
Popis opravy: výměna za nový

_Ostatní různé lipol 7,4V

nelze nabít
Popis opravy: Váměna za novou baterii.

WLtoys A999 monster

Olomila se červená zapínací páčka na autě.
Popis opravy: Výměna vypínače. Otestováno OK