Model NQD Land Buster

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady RC modelu NQD Land Buster:

NQD Land Buster

vylomený plast na předním kole
Popis opravy: Výměna těhlice kola. Test-OK. Cena 500Kč.

NQD Land Buster

vylomený plast na předním kole.
Popis opravy: Model ježděný. Stopy nárazů... Prasklá těhlice. Mechanicky poškozeno na mechanické poškození se reklamce nevztahuje! Reklamace se zamítá. Nabízíme Vám možnost opravy. Cena opravy 500 Kč. Kdy bude provedena výměna prasklého dílu. Jestli si budete přát opravu. Odpovězte na tento email do 3 prac dnů. Jinak Vám bude model vrácen zpět bez opravy.

NQD Land Buster

cvaká při zatáčeni na jednu stranu
Popis opravy: Diagnostika- vylomené zuby v servu mechanicky poškozeno. Na mechanické poškození se záruka nevztahuje. Reklamace se neuznává. V rámci dobrých vztahů byla provedena oprava zdarma, výměna ozubeného kolečka v servu. Vyvarujte se nárazům haváriím do překážek.

NQD Land Buster

nezatáčí
Popis opravy: Diagnostika, vylomené zuby v servu. Na mechanické poškození se záruka nevztahuje. Neuznáno. V rámci dobrých vztahů bylo servo opraveno zdarma.

NQD Land Buster

jede sám, a tím se zlomil přední unašeč kola.
Popis opravy: Diagnostika-neuznáno zmíněná závada se neprojevla. Auto samo nejede. V rámci dobrých vztahů jsme prasklý díl vyměnili.

NQD Land Buster

cvaáká v servu zatáčí na jednu stranu.
Popis opravy: Diagnostika- vylomené zuby v servu. Oprava serva test-OK

NQD Land Buster

auto nejede, funkční jen zatáčení
Popis opravy: Diagnostika-baterie je podbitá, naměřeno 4,5V. Baterie neuznána.Na akumulátor je poskytována záruka dle zákona kryjící výrobní vady nového akumulátoru.Vzhledem k tomu,že správný postup při nabíjení a vybíjení a skladování je kriticky důležitý,a výrobce- dovozce přitom nemají žádnou kontrolu nad tím,jak sady uživatelem provozovány,nemohou garantovat přesný počet cyklu,který baterie během své životnosti dosáhne.Na opotřebení způsobení běžným užíváním,nesprávným zacházením se záruka nevztahuje.Produkt má dvouletou záruku na defekt materiálu a mechanické zpracování. Všechny s tím související poškození jsou z nároku vyloučeny.-Reklamace neuznána. Vždy po jízdě odpojte baterii a nabíjte ji. Nenechávejte baterii v autě zapojenou. Nutno zakoupit novou baterii.

NQD Land Buster

při položení na zem se krátce rozjede poté zastaví a nereaguje.
Popis opravy: Diagnostika-test auta závada se neobjevila. Nicméně měníme za nové auto. Kdyby náhodou byla závada skrytá. Test-nového auta-Ok

NQD Land Buster

nejede netočí motor
Popis opravy: Výměna motoru. Test-OK

NQD Land Buster

chrčí od zadní nápravy
Popis opravy: Diagnostika- sjetá hruška diferenciálu. Dodavatel reklamaci zamitá. V rámci dobrých vztahů jsme vám vyměnili hrušku diferenciálu bezplatně. Test-OK

NQD Land Buster

nejede na plný výkon, někdy je potřeba postrčit. Zatáčí jen na jednu stranu.
Popis opravy: Vyjádření: externího dodavatele- Diagnostika běžně opotřebovaný motor. Na motor se vztahuje záruka 6 měsíců od data prodeje. Auto nezatáčí z důvodu poškození serva, skrze nárazy. Vylámané zuby v servu na mechanické poškození se záruka nevztahuje. Na díly podléhající běžnému opotřebení, jako např. akumulátory, motory, ložiska, převodovky,páky serva,serva apod., není možné uplatnit záruku. Dle § 2167 písm. b občanského zákoníku, ve kterém se výslovně uvádí, že záruka se nevztahuje na opotřebení způsobené obvyklým užíváním věci. Nelze zaměňovat pojem záruky s běžným opotřebením – životností částí výrobku. Stav přístroje se neslučuje se záručními podmínkami a smluvními postupy výrobce. Vzhledem ke stávající Dohodě o provedení opravy Vás žádáme o odsouhlasení jedné z níže uvedených variant opravy: 1) Oprava bude provedena za úhradu, kdy objednatel souhlasí se změnou v bodě odhad (limit) ceny. Nová cena je stanovena na:891Kč vč. DPH Oprava zahrnuje nový motor, servo zatáčení a práci. 2) Zařízení bude vráceno zpět bez opravy. Prosím dejte nám vědět na tento e-mail do 5prac.dnů pro jakou variantu jste se rozhodl.

NQD Land Buster

motor
Popis opravy: Výměna motoru. Test-OK

NQD Land Buster

po výměně motoru jelo 10 minut, před opravou volat, odzkoušet
Popis opravy: Výměna motoru. test-OK

NQD Land Buster

divné zvuky ze zadní nápravy.
Popis opravy: Diagnostika- opotřebována hruška diferenciálu. V rámci dobrých vztahů výměna hrušky diferenciálu bez doplatku. Pro příští reklamace platí nasledující-Na díly podléhající běžnému opotřebení, jako např. akumulátory, motory, ložiska, převodovky,páky serva,serva apod., není možné uplatnit záruku. Dle § 2167 písm. b občanského zákoníku, ve kterém se výslovně uvádí, že záruka se nevztahuje na opotřebení způsobené obvyklým užíváním věci. Nelze zaměňovat pojem záruky s běžným opotřebením – životností částí výrobku.

NQD Land Buster

nejede
Popis opravy: Výměna motoru. test-OK

NQD Land Buster

nejede
Popis opravy: Diagnostika- opotřebované hlavní ozubené kolo a pastorek motorku. Na mechanické opotřebeni se záruka nevztahuje. V rámci dobrých vztahu vyměněn pastorek a hlavní ozubene kolo bezplatně. Pro příští reklamace platí nasledující-Na díly podléhající běžnému opotřebení, jako např. akumulátory, motory, ložiska, převodovky,páky serva,serva apod., není možné uplatnit záruku. Dle § 2167 písm. b občanského zákoníku, ve kterém se výslovně uvádí, že záruka se nevztahuje na opotřebení způsobené obvyklým užíváním věci. Nelze zaměňovat pojem záruky s běžným opotřebením – životností částí výrobku.

NQD Land Buster

vyměnit servo řízení
Popis opravy: Výměna servo řízení. Test-OK

NQD Land Buster

nejede
Popis opravy: Diagnostika-závada se neprojevila.

NQD Land Buster

nejede
Popis opravy: Výměna motoru. Test-OK

NQD Land Buster

nejede
Popis opravy: Doiagnostika-zjištěna vadná baterie. Výměna za novou. Test-OK

NQD Land Buster

nezatáčí
Popis opravy: Výměna serva. Test-OK

NQD Land Buster

nejede
Popis opravy: Diagnostika-výměna motoru. test-OK

NQD Land Buster

nejede
Popis opravy: Výměna motoru. Test-OK

NQD Land Buster

nejede
Popis opravy: Výměna za nový motor. Test-OK

NQD Land Buster

nezatáčí
Popis opravy: Výměna serva. Test-OK

NQD Land Buster

vadný motor
Popis opravy: Výměna motoru. Test-OK

NQD Land Buster

Servo
Popis opravy: Dodavatel reklamaci zamítá. Z duvodu prasklych ozubených koleček v převodovce serva. Servo je možné vyměnit za nové za cenu 212kč. Budete si přát opravu?

NQD Land Buster

nejede vpřed ani v zad
Popis opravy: Diagnostika-V motoru došlo k opotřebení uhlíku tím je motorek nefunkční a je potřeba ho vyměnit za nový. Na díly podléhající běžnému opotřebení, jako např. akumulátory, motory, ložiska, převodovky apod., není možné uplatnit záruku. Dle § 2167 písm. b občanského zákoníku, ve kterém se výslovně uvádí, že záruka se nevztahuje na opotřebení způsobené obvyklým užíváním věci. Nelze zaměňovat pojem záruky s běžným opotřebením – životností částí výrobku. Je možne motor vyměnít za cenu včetně práce 600kč. Budete si přát opravu?

NQD Land Buster

nejede
Popis opravy: Vyjádření dodavatele- Běžné opotřebení motoru. Zamítnuto. Na díly podléhající běžnému opotřebení, jako např. akumulátory, motory, ložiska, převodovky apod., není možné uplatnit záruku. Dle § 2167 písm. b občanského zákoníku, ve kterém se výslovně uvádí, že záruka se nevztahuje na opotřebení způsobené obvyklým užíváním věci. Nelze zaměňovat pojem záruky s běžným opotřebením – životností částí výrobku. Je nutná výměna motoru. Cena opravy je stanovena na částku 600kč. Budete si přát opravu?